Firma Schneider Transport- und Lagerbehälter specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji pojemników transportowych i magazynowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy wiodącym niemieckim producentem pojemników siatkowych, który od ponad 50 lat przekonuje o swoim najwyższym poziomie jakościowym.

Produkujemy uniwersalne pojemniki siatkowe i nośniki ładunku, ale również specjalistyczne pojemniki transportowe i magazynowe dowolnej wielkości, poddawane obróbce powierzchniowej, dla firm z wymagających branż przemysłowych, np. przemysłu motoryzacyjnego, budowy maszyn i urządzeń, branży logistycznej i technologii urządzeń.


Szybką dostawę i natychmiastową realizację zamówień zapewniają trzy fabryki zlokalizowane w Breidenbach-Oberdieten (Hesja), Kelheim-Thaldorf (Bawaria) oraz w Złotoryi w Polsce.
Codziennie produkujemy w nich ponad 1000 pojemników siatkowych oraz naprawiamy błędy, modyfikujemy do nowych zastosowań nawet 350 konstrukcji wsporczych.
Przedsiębiorstwo posiada certyfikat EPAL i jest synonimem prawdziwej niemieckiej jakości, zapewniając niezmiennie wysoki standard oferowanych usług.

Fakty i liczby:

  • Główna siedziba: Breidenbach-Oberdieten.
  • Właściciel: Kai-Uwe Schneider.
  • Założenie przedsiębiorstwa: 1963.
  • Obrót roczny: 40 mln euro.
  • Obszary działalności: konstrukcja i produkcja indywidualnych systemów transportowych i magazynowych oraz sprzedaż, naprawa i wynajem pojemników siatkowych UIC.
  • Zatrudnienie: ok. 100 pracowników.
  • Zakłady produkcyjne: w Niemczech i w Polsce.

NASZ SZTANDAROWY PRODUKT

Naszym sztandarowym produktem są uniwersalne podstawy magazynowo-transportowe, wykonane z gładkiej blachy stalowej z rantami zabezpieczającymi ładunek, pokryte wysokiej jakości, odpornym na czynniki zewnętrzne lakierem.

Czytaj więcej

Lokalizacja

SCHNEIDER POJEMNIKI TRANSPORTOWE SP. Z O.O. SP.K.

+48 76 8505 168

biuro@schneider-logistics.pl

ul. Krzywoustego 39, 59-500 Zlotoryja